x

Zapomniałem hasła

Wprowadź adres e-mail z którego się logowałeś, wyślemy na niego nowe hasło.

§1 Ogólne informacje
1) Rejestracja w serwisie jest równoważna z akceptacją poniższego regulaminu.
2) Każdy użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się z treścią oraz przestrzegania niniejszego regulaminu.
3) Wszelkie przypadki łamania regulaminu będą surowo karane.
4) Wszystkie konta, przedmioty mają jedynie charakter wirtualny i należą do Administracji serwera. Gracz jest jedynie użytkownikiem upoważnionym do korzystania z konta, a nie jego właścicielem. W związku z tym Gracz nie może sprzedać konta, przedmiotów, kart itd.
5) Forum jest częścią gry i tam też obowiązuje niniejszy regulamin.

§2 Gra
1) Każdy gracz może posiadać jedno konto w grze, założenie kolejnego grozi nałożeniem bana na oba konta - multikonto
2) W grze obowiązuje całkowity zakaz spamowania. Na chacie, jak i na PW
3) Zabrania się używania wulgaryzmów, bezpodstawnego oczerniania Graczy oraz Administracji i innych treści sprzecznych z ogólnie przyjętymi normami społecznymi. Pseudocenzura wulgaryzmów jest również zabroniona.
4) Zabrania się używania w grze nicku zawierającego ogłoszenia bądź jakiejkolwiek informacji.
5) Zabrania się wyłudzania od innych graczy loginu i hasła do konta oraz podszywania pod Administrację oraz Moderację Gry.
6) Pamiętaj nikt z Administracji nie będzie prosił cię o e-mail i hasło do konta. Nie podawaj ich nikomu a wszelkie takie sytuacje zgłaszaj administracji
7) Zabronione jest odpłatne odstąpienie innej osobie fizycznej danych do konta. W przypadku próby złamania tego punktu regulaminu Administrator nie ponosi odpowiedzialności za rezultaty transakcji (w tym straty finansowe)..
8) Zakazuje się gry nie fair-play.
9) Zakaz używania wszelkich programów ułatwiających grę, (tzw. botów)
10) Zakazuje się używania luk w kodzie gry na rzecz swoją lub innych użytkowników. Wszelkie błędy w grze należy zgłaszać w zakładce Support - nie zgłoszenie znalezionego błędu skutkuje banem lub usunięciem zdobytych profitów bez zwrotu.
11) Zabrania się oferowania jakichkolwiek usług / akcji za: PP / KK / realne pieniądze / doładowania do telefonu..
12) Zabrania się przekazywania i handlu jakimikolwiek zasobami między Kontami zlokalizowanymi w ramach jednego adresu IP.
13) Użytkownik może poprosić o usunięcie konta, jednak musi podać sensowny powód
14) Nie ma możliwości odzyskania usuniętego konta.
16) Zabrania się wykonywania czynności nie określonych w regulaminie, jednak łamiących ogólnie przyjęte zasady rozgrywki.

§3 Właściciele klubów
1) Właściciel nie ma prawa żądania wpłaty pieniędzy do klubu
2) Właściciel zobowiązany jest do regularnego wypłacania pensji graczom
3) Właściciel przy wyborze składu musi kierować się umiejętnościami gracza a nie względami wobec nich
4) Zabrania się celowego przegrywania spotkań, także walkowerami oraz celowego osłabiania drużyny w meczach, aby ułatwić drużynie lepszej zwycięstwo w spotkaniu. Konieczne jest wystawianie pełnego składu (7 zawodników) w przypadku posiadania 7 lub więcej zawodników w klubie - niezależnie od typu spotkania.

§4 Administracja
1) Administracja ma prawo do zmiany regulaminu. O wszelkich zmianach będą zamieszczane informacje na pasku informacji
2) Administracja ma prawo zakazać graczowi wykonywania określonej czynności
3) Administracja nie ma prawa udostępniać danych dot. innych użytkowników poza granice administracji.
4) Administracja nie ma prawa udostępniać informacji o długości i przyczynie nałożonego bana osób trzecich.
5) Wszystkie konta, przedmioty mają jedynie charakter wirtualny i należą do Administracji serwera. Gracz jest jedynie użytkownikiem upoważnionym do korzystania z konta, a nie jego właścicielem. W związku z tym Gracz nie może sprzedać konta, przedmiotów, kart itd.

§5 Kary
1) Kary są dobieranie odpowiednio do występku użytkownika. Wysokość kary ustala wyłącznie administrator.
2) Upomnienie - jest nakładane podczas gdy gracz dopuścił się drobnego wykroczenia. Po nałożeniu upomnienia możliwa jest dalsza rozgrywka. Każdy gracz może otrzymać maksymalnie 2 upomnienia. Każda następna próba nałożenia upomnienia będzie skutkowała nałożeniem bana.
3) Ban - wyłączenie użytkownika ze społeczności HB-Play na określony lub nieokreślony czas. Po nałożeniu bana gracz jest natychmiast wylogowywany i blokowany jest panel logowania.
4) Każdy gracz ma prawo odwołać się do nałożonego bana. W tym celu powinien napisać odwołanie w odpowiednim dziale na forum.
§6 Premium
1) Zakup PP jest dobrowolne, dzięki którym gracz dostaje udogodnienia w grze.
2) Administracja nie ponosi odpowiedzialności za utratę punktów PP spowodowaną udostępnieniem danych dotyczących płatności (treści SMS, numerów telefonów, kodów autoryzacyjnych) osobom trzecim.
3) Administracja nie ponosi odpowiedzialności za utratę punktów PP spowodowaną błędami popełnionymi przez graczy podczas dokonywania transakcji zakupu punktów PP (błędnie wpisana treść SMS, niewłaściwy numer pod jaki został wysłany SMS itp).
4) Użytkownicy, którzy wykupili punkty PP, oprócz możliwości skorzystania z wykupionych udogodnień, podlegają tym samym zasadom, jakie obowiązują pozostałych użytkowników gry.
5) Nie ma możliwości wymiany punktów PP na pieniądze (lub jakikolwiek pieniężny ekwiwalent), nawet jeśli nie są one wykorzystane w grze.
6) W przypadku zablokowania/usunięcia konta za złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu, pieniądze za niewykorzystane punkty PP nie podlegają zwrotowi.
§7 Umowa
1) Użytkownik zawiera umowę z Administratorem poprzez zarejestrowanie Konta lub jego obsługę. Użytkownik poprzez zawarcie umowy staje się Graczem.
2) Użytkownik zawierając umowę oświadcza, że zaznajomił się z regulaminem portalu i panującym prawem w Polsce i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
3) Użytkownik ma prawo w dowolnej chwili wystąpić o rozwiązanie umowy poprzez kasację konta. Taką funkcjonalność udostępnia Gra.
4) Administrator ma prawo do rozwiązania umowy z Graczem, gdy ten łamie niniejszy regulamin lub działa na szkodę Administratora.
5) Użytkownik, zawierając umowę, godzi się na otrzymywanie wiadomości e-mail od Administratora i portali powiązanych z Administratorem.
6) Gracz zawierając umowę oświadcza, że korzystanie z usług gry ma charakter rozrywkowy i gra nie będzie wykorzystywana przez niego w celach pozyskania środków finansowych lub innych korzyści materialnych.

Zaloguj się
Rejestracja

Zostań legendą już dziś!

Chcesz stać się gwiazdą światowego szczypiorniaka? Zacznij już dziś i załóż konto w całkowicie darmowej grze przeglądarkowej - HB-PLAY! Wciel się w postać młodego piłkarza ręcznego i pokieruj jego karierą!

Zdecyduj o swojej pozycji, zbierz kolegów i razem odnoście sukcesy w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych! Zbieraj karty legendarnych piłkarzy ręcznych, wyposaż się w najlepszy sprzęt do gry, trenuj codziennie i pnij się w rankingu by stać się TOP1 na świecie! Chcesz wiedzieć więcej - dołącz do nas zakładając konto na oficjalnym forum gry!

Regulamin
Copyright © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone